Aşağı Öveçler Mahallesi Lizbon Caddesi No: 25/8 ÇANKAYA / ANKARA+90 (312) 473 61 57iletisim@sancakhukukburosu.com

Contact Info

Aşağı Öveçler Mahallesi Lizbon Caddesi No: 25/8 ÇANKAYA / ANKARA+90 (312) 473 61 57iletisim@sancakhukukburosu.com

Archives

Bilişim Hukuku

Sancak Hukuk Bürosu olarak Bilişim Suçları ile ilgili hukuki ve teknik danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda Bilişim Hukuku alanına giren diğer konularla ilgili sözleşme, telif, ceza hukuku kapsamına giren tüm konular (dolandırıcılık, hakaret, sahtecilik,tehdit, şantaj,özel hayatın gizliliğini ihlal, kişisel verilerin ihlali) erişim engelleme, alan adı ihtilafları, e-ticaret, internette itibar koruma

Ticaret Hukuku

Ticaret Hukuku kapsamına giren ulusal, uluslar arası tüm sözleşmelerin inşası ile Ticaret ve Borçlar Kanunu kapsamına dahil olacak tüm ihtilafların çözümü ile ihtilaf öncesi hukuki danışma hizmeti verilemektedir.

Ceza Hukuku

Ceza Hukuku kapsamına giren tüm hususlar ile ilgili her aşamayı kapsar şekilde Hukuki Danışmanlık ve dava takibi işleri alanında uzman avukatlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

İdare Hukuku

İdari eylem ve işlemlerden doğabilecek her türlü ihtilafa ilişkin hukuki süreç hassas bir şekilde takip edilmektedir.

İş Hukuku

İş Sözleşmesinden kaynaklı ihtilafların çözümü kapsamında Kıdem, İhbar Tazminatları, İşe İade ve diğer alacaklar ile Mobbing Davaları alanında uzman avukatlarımızca çözüme kavuşturulmaktadır.

İcra – İflas İşlemleri

Alacaklara ilişkin icra takiplerinin yapılması ve tahsilat aşaması ile doğabilecek muhtemel yargı süreçleriyle ilgili hukuki yardım hizmeti verilmektedir.

Ara