Aşağı Öveçler Mahallesi Lizbon Caddesi No: 25/8 ÇANKAYA / ANKARA+90 (312) 473 61 57iletisim@sancakhukukburosu.com

Contact Info

Aşağı Öveçler Mahallesi Lizbon Caddesi No: 25/8 ÇANKAYA / ANKARA+90 (312) 473 61 57iletisim@sancakhukukburosu.com

Hakkımızda

Sancak Hukuk Bürosu , Av. Kürşat ERGÜN tarafından kurulmuş olup 2006 Yılından bu yana alanlarında uzman ekibiyle müvekkillerine çok çeşitli alanlarda müvekkil memnuniyeti en başta olmak üzere; güvenilir,  objektif, çözüm odaklı hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Büromuz; alanlarında uzman, dinamik ve sürekli kendilerini geliştirmeyi hedef belirlemiş olan kadrosuyla, müvekkil memnuniyetini en üst seviyede tutarak objektiflik ve gerçekçiliğini yitirmeden hukuki sorunlara olabilecek en profesyonel şekilde yaklaşmış ve bu yaklaşımını da her geçen gün artırarak devam ettirmektedir.

Sancak Hukuk Bürosu olarak öncelikli hedefimiz mevcut riskleri önceden analiz ederek, en ufak hataya bile mahal vermeden öngörülü ve özverili bir şekilde çalışarak,  hukuki gelişmeleri yakından takip edip,  müvekkilimizin menfaatini en önde gözeterek hukuki dava ve işlere çözüme kavuşturmaktır.

Büromuzda başlıca çalışma alanlarımız: Bilişim Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, İdare Hukuku ve Aile hukuku olup diğer hukuk dallarında da profesyonelliğimizden ödün vermeden hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca büromuzun kurucusu olan Av. Kürşat ERGÜN 2010 yılından bu yana faaliyette olan BİLİŞİM HUKUKU DERNEĞİ başkanıdır. Günümüz hukuk camiasında yadsınamayacak derecede önemli alanlardan biri olan Bilişim Hukuku alanında Bilişim Hukuk Derneği olarak gerek yaptığımız çalışmalarla gerek hukuki iş ve davalarda kendini kanıtlamıştır. Bilişim Hukuku alanında ülkemizde öncü bürolardan biri olmakla iftihar etmekteyiz.

EKİBİMİZLE TANIŞIN

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZİ KULLANARAK BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Ara